Velkoobchod

Velkoobchod
Přidejte se k našim spokojeným odběratelům, jako jsou výrobci osvětlení, architekti, designéři a stavební firmy, nebo reklamní a filmové produkce. Velkoobchodním i maloobchodním prodejcům osvětlení a příslušenství, živnostníkům, architektům a dalším podobným subjektům nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce za příznivé ceny. Vsaďte na široký výběr i vysokou kvalitu produktů v našem velkoobchodě svítidel a souvisejícího příslušenství.
Společnost Bohemia-Design se zabývá navrhováním a výrobou designových doplňků v retro a vintage stylu, ale také v moderním a industriálním stylu. Všechny produkty vyrábíme v ČR z kvalitních materiálů.
Pro velkoobchodní spolupráci stačí provést registraci na našich webových stránkách (vyplnění firemních údajů). Následně Vás zařadíme do skupiny velkoobchodních zákazníků a pošleme Vám potvrzení o schválení registrace. Velkoobchodní ceny tedy získáte i při nákupu pouze jednoho kusu či jednoho metro kabelu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.
e-mail: zakaznik@bohemia-design.com

Telefon: 775 716 972


Proč si jako velkoobchod svítidel vybrat právě nás?

Široký výběr – naší předností je široký výběr kvalitního zboží za velmi zajímavé ceny. Nabízíme různé typy, designy i barevná provedení osvětlení i souvisejícího příslušenství.
Spolehlivost – na kvalitu našich výrobků i včasnou dodávku se můžete spolehnout.
Vysoká kvalita – najdete u nás pouze kvalitní produkty, které vyrábíme přímo v ČR.
Možnost výroby produktů na míru
Repasování a opravy starých i nových svítidel

Zásobujeme 128 Hobby marketů HORNBACH Baumarkt v Evropě. Mezi naše klienty patří designová studia v Čechách, na Slovensku, v Německu, Polsku, Maďarsku, Švédsku a mimo EU také Švýcarsku, Arabských Emirátech, V Rusku, USA nebo Kanadě, náš nejvdálenější klient je z Austrálie.

Fakturační adresa:
2005 s.r.o.
Na Folimance 2155/15
Praha 2
IČO:24844764
DIČ:CZ24844764
EORI:CZ24844764

Tel.: +420 607 789 999

Dodací a korespondenční adresa:
2005 s.r.o.
Kuňovice 43
257 65 Kuňovice

Ať už vlastníte e-shop, kamenný obchod, jste velkoobchodní prodejce, nebo jste z designového studia a uvítali byste spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat pro získání velkoobchodního ceníku a dalších informací.

Pro velkoobchodní odběratele, designéry a návrháře máme k dispozici vzorník barevných kabelů a barev ostatních produktů.
Tuto kazetu se vzorky lze zakoupit za 999 Kč

VzornikVzorník kabelůVzorníkVzorník barev

 

 

 

 

 

 

RYCHLÝ KONTAKT

MÁTE-LI DOTAZ,
NAPIŠTE NÁM

zakaznik@bohemia-design.com

PROVOZNÍ DOBA
PO-ČT 9:00 - 15:30
PÁ       9:00 - 14:30
SO-NE   zavřeno

TEL: 775716972

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info