Objímka E27 plast různé barvy

Objímka E27 plast různé barvy

ZVOLTE SI BARVU OBJÍMKY

Objímka E27 plast různé barvy

99 Kč s DPH

81,80 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bohemia design

Objímka E27 plast různé barvy, dle vzorníku

Parametry:

Patice E27
240V
Max. 40W
Bez uzemění
pro připojení 2 žílového kabelu
rozměry: výška 5,5 cm, prům 3,9 cm
šroubovací
Závit M10/1

Povrchová úprava: barvené lakované, odstíny dle vzorníku

Upozornění pro zákazníky: Vzhelem k povaze materiálu plastových objímek, nelze je barvit stejným typem barev jako kovové objímky a baldachýny, ty jsou barvené komaxitovými barvami, které se zapékají při vysokých teplotách. Z tohoto důvodu se jejich odstíny liší od kovových objímek a baldachýnů.

Ke každé objímce je potřeba objednat průchodku kabelu se svorníkem, slouží k upevnění kabelu v objímce tak, aby zabránil případnému vytržení a zkratování. V sekci SVORNÍKY A PRŮCHODKY naleznete širokou nabídku různých barev a provedení.

 

Související texty: Žárovka, retro žárovka, Edison, Thomas Alva Edison, osvětlení, svítidla, retro, designová žárovka, design, industriální žárovka, stará žárovka, rustikální žárovka, lampa, lustr, lampička, vintage osvětlení, vintage žárovka, patice E27, baldachýn, kryt objímky, patice E14, průchodka, objímka porcelánová, objímka platová, plastová objímka, textilní kabel, opletený kabel, opředený kabel, barevné kabely, prodlužovací šňůra, zásuvka, zástrčka, fosforeskující kabel, tvarovatelný kabel

Související produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info