Naše služby

NAVRHUJEME A VYRÁBÍME DESIGNOVÉ OSVĚTLENÍ

I pro Vás navrhneme designové osvětlení a doplňky pro Váš dům, byt, kancelář či restauraci...
Obraťte se na nás navrhneme a vyrobíme nevšední design

Kromě služem klasického e-shopu se věnujeme také zakázkové výrobě a montáži svítidel. Podle vašeho návrhu sestavíme požadované osvětlení, nemusíte tak řešit problém s tím, že nevíte kudy do toho a bojíte se, zda se Vám podaří osvětlení smontovat bezpečně. Tato služba je určená nejen architektům a designérům, ale i jednotlivcům, stačí nás kontaktovat a vše dohodnout. Dále se věnujeme návthům osvětlení různých restaurací, barů, obchodů a jiných zařízení. Osvětlení Vám kompletně navrhneme, smontujeme a instalujeme. Kontaktujte nás na zakaznik@bohemia-design.com

 

TEXTILNÍ KABELY VYROBENÉ V ČR

Naše textilní kabely splňují bezpečnostní vlasnosti jako jsou mechanické opotřebení, tepelné i požární odolnosti.
Neomezené barevné možnosti více jak 1000 odstínů barev a vzorů. Věnujeme se také výrobě unikátních opředených kabelů jako jsou opředené textilní kabely světélkující i ve tmě: Fosforeskující kabely nebo Tvarovatelné kabely, které Vám otevřou novou dimenzi v oblasti výroby a designových návrhů osvětlení, jejich tvar lze měnit podle potřeby a nálady.

Pro výrobce, obchodníky designéry a architekty nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny.
Naše výrobky jsou vhodné pro lustry, lampy, lampičky, závěsná svítidla, prodlužovací kabely, historická i moderní svítidla.
Naše firma Bohemia design je výrobcem opředených textilních kabelů.

Pro velkoobchodní a distribuční ceny nás kontaktujte na zakaznik@bohemia-desogn.com

Kabely prodáváme po metrech.
Barvy vzorků kabelů nemusejí odpovídat skutečnosti. Odstín na každém monitoru může vypadat odlišně dle nastavení jasu...
Pokud potřebujete konkrétní odstín kontaktujte nás pomůžeme Vám vybrat dle vzorníku barev RAL popřípadě Vám daný odstín vyrobíme na zakázku.

 

OBJÍMKY NA ŽÁROVKY JINAK

Zabýváme se výrobou a prodejem atipických, barevných a patinovaných objímek. V našem sortimentu najdete širokou barevnou škálu plastových objímek, klasické keramické glazované objímky, ale také retro objímky s různými patinami v kovovém provedení, s vypínači nebo bez. Tyto objímky jsou jedinečné svým vzhledem, dokonalé pro rustikální i moderní osvětlení. Můžete je libovolně kombinovat s dalšími našimi produkty, které v tomto e-shopu také naleznete, jako jsou například barevné textilní kabely, tvarovatelné textilní kabely, průchodky kabelů se svorníkem v různých barvách, baldachýny, krytky objímek a mnoho dalšího. Vaší fantazii se meze nekladou, popusťte jí uzdu a buďte kreativní.

RETRO ŽÁROVKY EDISON

Dovážíme a prodáváme Edison retro žárovky dekorativní pro použití do vintage světel a osvětlení historických budov. Vhodné jsou ale i jako doplňek do moderních svítidel. Také jako dekorativní osvětlení barů, restaurací, bytů, kanceláří a dalších interiérů.

Žárovky prodáváme za maloobcodní ceny uvedené v e-shopu.

Pro obchodníky, majitele restaurací, historických budov a designéry a architekty za ceny velkoobchodní. Pro velkoobchodní ceník nás kontaktujte na zakaznik@bohemia-design.com

RYCHLÝ KONTAKT

MÁTE-LI DOTAZ,
NAPIŠTE NÁM

zakaznik@bohemia-design.com

PROVOZNÍ DOBA
PO-ČT 9:00 - 15:30
PÁ       9:00 - 14:30
SO-NE   zavřeno

TEL: 775716972

9.-13.8. Firemní dovolená 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info