Textilní kabel bílý BI7 – opletený 2×0,75 mm² nebo 3×0,75 mm²
Vneste do svého interiéru čistotu a nadčasovou eleganci s textilním kabelem v jemném odstínu bílý BI7. Díky polyesterovému opletu a precizní výrobě je tento kabel ideální pro moderní, minimalistické i klasické prostředí. Nabízíme jej v dvoužilové i třížilové variantě a prodáváme na metry — kabel vám doručíme v jednom kuse přesně podle vámi zadané délky (max. 100 m).
Textilní kabely jsou výbornou volbou nejen pro nová svítidla, ale i pro renovaci starších lamp, lustrů nebo historických osvětlení — umožňují zachovat původní styl a zároveň zajistit bezpečné zapojení.
Vlastnosti
- Barva / vzor: bílý BI7 – neutrální a univerzální odstín
- Pevný opletený kabel – nekroutí se, dobře drží tvar
- Dostupné varianty: 2×0,75 mm² nebo 3×0,75 mm²
- Vhodný pro interiérové instalace – lampy, lustry, dekorativní osvětlení
Doporučujeme kombinovat s
- Baldachýny ke svítidlům – pro elegantní ukončení kabelu u stropu
- Objímky na žárovky – keramické, kovové či bílé, ladící s kabelem
- Průchodky a svorníky – pro pevné, bezpečné ukončení kabelu
- Dekorativní žárovky – LED filamentové, Edisonovy nebo vintage typy
Technické parametry:
- Průřez vodiče: 2×0,75 mm² nebo 3×0,75 mm²
- Izolace: PVC
- Oplet: polyesterové vlákno
- Napětí: 300/500 V
- Proudové zatížení: max. 6 A
- Průměr kabelu: cca 5,4-5,9 mm
Proč zvolit kabel od nás?
- Česká výroba a vlastní design
- Široká paleta barev a vzorů – od jemné bílé po výrazné odstíny
- Unikátní nabídka: tvarovatelné nebo fosforeskující varianty
- Možnost velkoobchodní spolupráce pro architekty, výrobce i designéry
- Nabízíme i kompletní sety s objímkou a sety s vypínačem a vidlicí.
Zakázková výroba a důležité informace
Zakázková úprava – střih na míru
Tento produkt je upravován na přání zákazníka (nastřižení kabelu na požadovanou délku).
Takto upravené zboží je vyráběno individuálně podle Vašeho zadání.
Z tohoto důvodu se na něj nevztahuje právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy do 14 dnů dle §1837 občanského zákoníku.
Prosíme o pečlivé zvolení délky před objednáním. V případě nejasností Vám rádi poradíme.
Tip:
Chápeme, že výběr může být někdy složitější – pokud si nejste jistí barvou, délkou nebo typem kabelu, ozvěte se nám. Rádi vám poradíme, pomůžeme sladit odstíny dle vzorníku RAL nebo najdeme vhodné řešení na míru.
Barvy na monitoru se mohou od skutečnosti lehce lišit. Pokud potřebujete přesný odstín, doporučujeme se s námi nejprve spojit.
Montáž doporučujeme svěřit odborníkovi – pro vaši bezpečnost a spolehlivou funkčnost svítidla.
Související texty: textilní kabel černý, černý kabel opletený, textilní kabel CR3, kabel na metry, kabel pro svítidla, textilní kabel lustr, opletený kabel černý, dekorativní kabel, kabel k lampě, kabel s polyesterovým opletem, kabel 2x0,75 mm2, kabel 3x0,75 mm2, kabel do interiéru, kabel s opletem na svítidlo, textilní kabel na lustr, kabel pro závěsná svítidla, kabel pro nástěnná svítidla
Více z kategorie
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Další obrázky a inspiraci najdete v naší fotogalerii.
Textilní kabel Barva: BÍLÁ 7 (Bi7)
Vhodné pro napájení svítidel
Textilní kabel 2×0,75 mm² i 3×0,75 mm² je ideální pro stolní lampy, lustry i stojací svítidla. Jmenovité napětí 300/500 V označuje maximální povolenou hodnotu dle normy, takže je kabel bezpečný pro domácí použití s LED i klasickými žárovkami.
| Technické parametry: 2x0,75mm2 silový kabel k pohyblivým přívodům KONSTRUKCE
|
Technické parametry: 3x0,75mm2 silový kabel k pohyblivým přívodům KONSTRUKCE
|
Vzorník barev

70,30 Kč
58,10 Kč bez DPH
.png)












