Prodlužovací kabel s betonovou koncovkou

Prodlužovací kabel s betonovou koncovkou

ZVOLTE SI BARVU KABELU

Prodlužovací kabel s betonovou koncovkou 2,5 m, 2 zásuvky.

1990 Kč s DPH

1644,60 Kč

1990 Kč s DPH / bm

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bohemia design

Prodlužovací kabel s betonovou koncovkou 2,5 m, 2 zásuvky. Díky textilním kabelům je konec nevzhledným "prodlužovákům", které se každý snaží co nejlépe zamaskovat a ukrýt. I prodlužovák může být designovým prvkem ve vašem interiéru.

Délka 2,5 m

textilní opletení 26 barev

koncovka: beton, 2 zásuvky s ochranným kontaktem

zástrčka: se zemnícím kolíkem

dvojzásuvka

vodič: 3x1,0 mm2

max. 10A, 250V

Český výrobek

Dodání 10-14 dní

Tato sada se montuje na míru pro každého zákazníka dle zvolených parametrů. Jedná se tedy o zboží na zakázku a nevztahuje se na něj podle ustanovení § 1837 občanského zákoníku možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Koupi setu si proto prosím dobře promyslete. Přečtěte si pozorně co všechno je součástí setu a v případě dotazů nebo jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Související texty: textilní kabel zelený, textilní kabel žlutý, textilní kabel červený, textilní kabel oranžový, textilní kabel růžový, textilní kabel fialový, textilní kabel bílý, textilní kabel černý, textilní kabel modrý, textilní kabel hnědý, textilní kabel šedý, kabely, prodlužovák, prodlužovací kabel, opletený kabel, barevný kabel, ethernetový kabel, zásuvka, zástrčka, vidlicová zásuvka, dvojzásuvka, vypínač, ethernetová koncovka, kabel k lampičce, lustr, lampa, osvětlení, svítidla, svorec, baldachýn, objímka, retro objímka, porcelánová objímka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info